Переваги рулонних рушників

Гігієна

Згідно з дослідженнями, проведеними [2 факультетом біонаук 3] університету Вестмінстера, використання змінних рулонних рушників зменшує кількість бактерій на руках на 85%. Висушування рук сушаркою збільшує кількість бактерій на 189%.

Таким чином було встановлено, що змінні рулонні рушники — це найефективніший спосіб видалення вологи та зменшення кількості бактерій на руках.

Прання відбувається за температури 80 °С з додаванням антибактеріальних речовин   ефективних, зокрема, і проти вірусу пташиного грипу (H5N1).

Комфорт

В результаті досліджень уподобань користувачів, проведених університетом Вестмінстера, змінні бавовняні рушники викликають кращі тактильні відчуття у користувачів, надаючи їм відчуття затишку та комфорту.

Екологія

Існує багато способів долучитися до покращення екологічної ситуації.   Один з них — це відмова від використання в офісах чи громадських місцях паперових рушників та електросушарок на користь змінних бавовняних рушників. Прості розрахунки демонструють, що за свій життєвий цикл один рулон такого рушника зберігає життя 3–4 деревам. Відповідно, 50 рулонних рушників допомагають зберегти цілий гектар лісу.

Існує багато способів долучитися до покращення екологічної ситуації. Один з них — це відмова від використання в офісах чи громадських місцях паперових рушників та електросушарок на користь змінних бавовняних рушників. Прості розрахунки демонструють, що за свій життєвий цикл один рулон такого рушника зберігає життя 3–4 деревам. Відповідно, 50 рулонних рушників допомагають зберегти цілий гектар лісу. Згідно з результатами досліджень, проведених інститутом Öko-Institut (Німеччина) на замовлення асоціації European Textile Service Association (E.T.S.A), в процесі виробництва, споживання, обслуговування та переробки бавовняних рушників (в порівнянні з паперовими) енергоспоживання зменшується на 63%, викиди парникових газів зменшуються на 48% та на 79% утворюється менше відходів.

«Blesk InCare» serv-04-2-1 Переваги рулонних рушників

Схема 2. Переваги використання змінних рулонних рушників з бавовни

СХЕМА РОБОТИ ПІД ЧАС ВИКОРИСТАННЯ ЗМІННИХ РУЛОННИХ РУШНИКІВ
Відмовляючись від паперових рушників, ви зберігаєте життя деревам

ДОДАТКОВІ ВИГОДИ

Економічна складова (економія)

  • Скорочення витрат на прибирання та закупівлю рушників
  • Диспенсер не потребує енергопостачання

Гігієна

  • Чисті та використані рушники зберігаються у двох ізольованих контейнерах
  • Професійне прання забезпечує 100 % чистоту та повне знищення бактерій

Контроль споживання

  • Блокувальний пристрій запобігає зайвому споживанню та крадіжкам

Обслуговування

  • Усі витрати на обслуговування та доставку бере на себе орендна компанія
17 рулонних рушників, що використовуються одночасно й одноразово, зберігають життя одному дереву Витирання рук/Планове прибирання приміщення
За свій життєвий цикл 50 рулонних рушників зберігають життя 1 га лісу Доставка та прання рулонних рушників
Розроблено компанією Blesk in Care

Оренда змінних бавовняних рушників — це реальний приклад того, як із вигодою для компанії можна зробити свій внесок у збереження дерев, а разом з тим і у захист навколишнього середовища. І чим більший офіс, тим більший внесок може зробити кожен співробітник у справу збереження нашої зеленої планети.

Русский